Devamlı olarak saçları ile birlikte imajı konusunda değişiklikler yapmaya devam eden Şarkıcılardan Ceylan, bu defa yeni single çalışması ‘‘Cennetim Ol” isimli çalışma için çok daha farklı biri oldu. Saçlarını kısa bir şekilde kestirerek tamamen modern bir havaya bürünmüş olan Ceylan, kendisini sevenlerden de tam not almış oldu.

Yeni albüm çalışmalarından dolayı bir müddettir ekranlardan uzak durumda bulunan Ceylan, sosyal medya hesabı üzerinden paylaşmış olduğu bir fotoğrafla kenisini takip edenleri çok fazla şaşırttı. Daha önce çıkarttığı albümünden dolayı estetik operasyonlar geçirerek tarzını tamamen değiştirmiş bulunan ve dünya çapında ünlü pop şarkıcılarından Selena Gomez’e benzetilmiş olan Ceylan, bu defa ise çok daha farklı biri oldu.

Devamlı olarak saçları üzerinde de değişiklikler yapmış olan Şarkıcılardan Ceylan, bu defa ise kendi müzik firmasından çıkartmış olduğu yeni single ”Cennetim Ol” isimli çalışmasından dolayı saçlarını kısa bir şekilde kestirdi. Ani bir şekilde modern havaya bürünmüş olan Ceylan, bu şekilde yüz hatlarını da çok cesur olarak ortaya koymuş oldu.

Başarılı durumdaki sanatçı, tanıtım fotoğraflarının çekimi için de Selim Akar’ın objektiflerine poz vermiş oldu. Ceylan’ın söz konus ubu yeni tarzı için hayranları tarafından; ”Saçlar fazlasıyla mükemmel olmuş” yorumlarının yanı sıra; ”Yeni imajın çok harika olmuş” ve ”Tekrardan doğmuş gibisin, mükemmel görünmektesin” şeklinde yorumlar yağmaya başladı.