Genç bir yaştayken müzik kariyerine atılmış olan ve başarıyla alakalı merdivenleri de emin adımlarla çıkmaya devam eden Aleyna Tilki’nin her bir yapmış olduğu olay, atmış olduğu her bir adımda haber olmakta. Magazin dünyasının yakın markajı içerisinde yer alan Aleyna Tilki’nin imajıyla alakalı yapmış olduğu en küçük bir değişiklik bile dikkatlerden hiç bir şekilde kaçmamakta.

Genç yaştaki başarılı şarkıcı, akşam saatlerine doğru gelmiş olduğu alışveriş merkezi içerisinde mağazaları gezerek yeni sezon ürünlerini incelemiş oldu. Dolaştığı esnada karşısında ani bir şekilde muhabirleri bulmuş olan Aleyna Tilki, annesine telaşlı bir şekilde; ”Bebeğimi hızlıca kucağıma ver” şeklinde konuştu. Saçlarını ise kucağında yer alan bebekte olduğu iki taraftan kurdeleyle toplamış bulunan şarkıcı, objektiflere de gülümseyerek poz vermiş oldu.

Yüz kısmına estetik yaptırmış olduğu şeklindeki iddialarla gündeme gelmiş olan 19 yaşında bulunan şarkıcının bebeğiyle vermiş olduğu bu poz için de ”Lolita imajı” şeklinde yorumlar yapılmış oldu.

Geçmiş olduğumuz günler içerisinde oyunculuğa adım atan kız kardeşi Ayça Tilki’yi dudağından öpmüş olduğu videoyu paylaşmış bulunan Aleyna Tilki, beğenilerin yanında çok büyük bir tepki de çekmeye başlamıştı. Tilki’nin paylaşmış olduğu bu video kısa zaman içinde en fazla paylaşımı gerçekleştirilen görüntülerden biri oldu.