Çarşamba gününde akşam saati olduğu zaman Kanal D ekranları üzerinde karşımıza çıkan Afili Aşk isimli dizide ”Ayşe” adlı karaktere can veren ünlü oyunculardan Burcu Özberk, başarılı bir durumdaki performansının yanı sıra enerjisiyle birlikte de sevenlerinin gönüllerinde adeta taht kurmuş oldu.

Yapmış olduğu her hareketi ile birlikte hayranlarının takibinde yer alan ünlü oyuncu, Instagram hesabı üzerinden paylaşmış olduğu bir pozla dikkatleri de üstünde toplamış oldu. İnşaat sahası içerisindeki pozlarını paylaşmış olan Burcu Özberk, ayağına giymiş olduğu uzun çizmelerinin yanı sıra mini eteğinin üstünde yer alan siyah renkli deri ceketiyle birlikte başında yer alan baretiyle inşaat sahası üzerinde havasını atmış oldu.

Kollarını sıvayıp bir poz vermiş olan oyuncuya takipçilerinden de 1.000’lerce sayıda beğeniyle birlikte çok fazla sayıda da iltifat gelmiş oldu.

Burcu Özberk Kim?

12 Aralık 1989 senesi içerisinde Eskişehir ilinde dünyaya gözlerini açmıştır Burcu Özberk. Hacettepe Üniversitesi’nde yer alan Ankara Devlet Konservatuvarındaki Tiyatro Bölümü’nden mezun olmuştur. Ankara Devlet Konservatuvarı’nda yer alan Tiyatro Bölümü içerisinde okumaya devam ettiği dönemde Muhteşem Yüzyıl isimli dizisi içerisinde Huricihan Sultan isimli karaktere can vermiştir.

Şu dönemlerde Kanal D ekranları üzerinde karşımıza çıkan Afili Aşk isimli dizide Ayşe adlı karaktere can vermeye devam eden Burcu Özberk, 1,62 metrelik bir boya sahip, 53 kilodur ve aynı zamanda Yay burcudur.