Başrol oynamış olduğu dizinin çalışanı sette çalışan birini taciz etmiş olduğu iddiasına takipsizlikle alakalı karar verilmiş olan oyunculardan Talat Bulut’un manevi bir şekilde zarar görmüş olduğunu ifade ederek açtığı dava kabul edilmedi.

Bir tane televizyon dizisi içerisinde kostüm asistanı pozisyonunda çalışmakta bulunan Özge Ş.’yi taciz etmiş olduğu ileri sürülen oyunculardan Talat Bulut, bu söz konusu iddiaya takipsizlikle alakalı karar verilmesinin hemen sonrasında Özge Ş. için 100.000 Türk Lirası tutarında manevi bir tazminat davası açmış idi. Ünlü durumda bulunan oyuncu Bulut’un davası ise karara bağlanmış bir durumda.

Büyükçekmece’de yer alan 3. Asliye Hukuk Mahkemesi içerisinde görülmüş olan duruşma esnasında taraf avukatları da hazır bulunmuş oldu.

Duruşma içerisinde tanık şeklinde dinlenmiş olan Ceren Aslan, Talat Bulut’u 8 seneden beri tanımakta bulunduğunu ifade ederek; ”Ben bir menajerlik firmasının sahibi olduğumdan dolayı da Talat Bey’le çalışmalar yapmaktayım. Bu dönem içerisinde Talat Bey’in yaşamış olduklarına da şahit olmuş durumdayım. Kendisinin filmle alakalı çekimleri iptal edilmiş durumda. Reklam işbirliğiyle alakalı anlaşmamız da iptal edilmiş oldu. Maddi ve ayrıca manevi bir şekilde zarara uğramış bir durumdadır. Ortaya atılmış olan iddiadan sonra yaşamış olduğu linç kampanyası esnasında psikolojik bir şekilde rahatsızlık yaşamış durumdadır ve bu konuyla ilgili olarakta bir doktordan yardım almaya başlamıştır. Büyük bir zarara uğramış durumdadır” ifadeleriyle bir beyanda bulunmuş oldu.