Fox TV isimli kanalın reyting listesi içerisinde fırtınalar estirmeyi başaran dizilerinden Mucize Doktor isimli dizide Ali Vefa karakterine başarılı bir şekilde can veren oyunculardan Taner Ölmez, magazin basının en fazla aranmakta olan ismi. Genç ve başarılı oyuncu, dizi başlamış olduğundan bu zamana kadar, atmış olduğu her adım söylemiş olduğu her söz ile birlikte haberlere manşet olmayı sürdürüyor.

Ali isimli karakter ile birlikte gönüllerde adeta taht kurmayı başaran Taner Ölmez, söz konusu bu başarısının yanında özel yaşamıyla da gündeme gelmeye başlamış bir durumda. Diziyi çok büyük bir hayranlık ile izlemeye devam edenler Taner Ölmez’in güzel oyunculardan biri olan Ece Çeşmioğlu’yla aşk yaşamakta olduğunu öğrendikten sonra şaşkınlıklarını da gizleyememişti. İlişkilerini ise gözlerden uzak bir şekilde yaşamaya devam eden çift, geçmiş olduğumuz gün bir alışveriş merkezinde objektiflere yakalanmış oldu.

Sevgilisi olan Ece Çeşmioğlu’yla beraber gelmiş olduğu alışveriş merkezi içerisinde bir tane restoranda yemek yiyerek fazlasıyla koyu bir sohbete oturmuş olan genç aşıklar, daha sonrasında ise alışveriş merkezi içerisinde kısa bir gezintiye çıkarak mağaza reyonlarında yer alan ürünleri de incelemiş oldu. Öte yandan genç yaştaki hayranlarının da fotoğraf çekme konusundaki isteklerini kırmamış olan Ölmez, mütevaziliğin yanı sıra sempatik kişiliğinden dolayı da dikkat çekmiş oldu.