Türkiyenin güçlü sesleri arasında yer alan Sibel Can’ın 2010 senesinde boşanma kararı aldığı Sulhi Aksüt, uzun bir aranın ardından esmer bir güzel ile ortaya çıkmış bir durumda. Sibel Can ile boşanmasından bu zamana gözlerden tamamen uzak bir yaşam sürmeye devam eden Aksüt, böyle görüntüleniyor olmaktan da rahatsız olmuş durumda.

İş adamlarından biri olan Sulhi Aksüt, Cihangir’de bir tane mekan içerisinde esmer bir kadın ile yemek yediği esnada kameralara yakalandı. İkili, burda fotoğraflarının çekilmekte olduğunu fark ettikten sonra dışarıdan görünmemekte olan farklı bir masaya geçiş yaptı. Mekanda çalışan personellerden bir tanesi de muhabirlerin yanına kadar gelip Aksüt’ün ”Rahatsız etmeyin” şeklinde söylemiş olduğu mesajını iletti.

11 senelik eşi Hakan Ural’dan ihanet etmiş olduğunu gerekçe göstererek boşanan, Karahan Çantay ile tamamen sansasyonel bir durumdaki ilişkisi sona eren Sibel Can, 1 senenin içinde Sulhi Aksüt’le 2000 senesinde dünya evine girdi. 10 sene boyunca evli kalmış bulunan bu çiftin Emir isminde bir tane de çocukları dünyaya geldi. 2010 senesinde boşanma kararı alan çiftin duruşmaları da tam tamına altı celse devam etti. Sibel Can’ın söz konusu bu boşanması ise magazin dünyasını çok fazla sarsmış idi. Boşanma nedeni şeklinde Miami’den erken bir zamanda dönüş gerçekleştiren Sibel Can’ın eve geldiğinde Sulhi Aksüt’le alakalı istenmeyen bir olayla karşılaşmış olması öner sürülmüştü.