Genç bir yaştayken müzik dünyasına atılmış olan ve yapmış olduğu şarkılar ile çok büyük bir hayran kitlesine ulaşmış olan Aleyna Tilki sosyal medya hesabı üzerinden hayranları için tekrar bir sürprizde bulundu. Çok değişik yorumundan dolayı beğeni toplamış olan Tilki, merhum şarkıcılardan biri olan Bergen’in herkes tarafından sevilen bir tane parçasını yorumlamış oldu. Tilki, söylemiş olduğu şarkı ile birlikte sosyal medya üzerinde bütün dikkatleri de üstüne çekmiş oldu.

Instagram hesabı üzerinden sık bir şekilde paylaşımlar gerçekleştiren Aleyna Tilki; ”Gerçek durumda bulunan her bir şeyin, ömrümde yeri bulunmaktadır. Tarzı ile birlikte şekli hiç bir şekilde farketmez.” şeklindeki notla paylaşmış olduğu video üzerinde, Bergen’in bir dönemlere damgasını vurmayı başaran ”Sen affetsen Ben Affetmem” adlı şarkıyı söylemiş oldu. Genç yaştaki şarkıcı, yapmış olduğu bu paylaşımla sosyal medyanın gündemine oturabilmeyi bir defa daha başarmış oldu. Tilki’nin çok başarılı durumda bulunan yorumuna binlerce sayıdaki beğeni ile birlikte yorum yağmış oldu.

Son dönemler içerisinde çok sık bir şekilde Los Angeles’a gidip Amerika Birleşik Devletleri asıllı DJ Diplo’yla kayıt yapmaya devam eden Aleyna Tilki, gelecek günler içinde Warner Music Group şirketiyle de bir albüm anlaşması yapma konusunda hazırlanmakta. Genç yaştaki şarkıcı bu söz konusu anlaşma sayesinde dünyaya açılmış olacak.