Oyuncu olmasının yanında at biniciliği ile birlikte okçuluk eğitimleri de vermekte bulunan Cemal Hünal, antrenör olarak tanınan Ufuk Tunca’yla kavga etmiş oldu. Oyuncu, iddialara bakılırsa kavgadan hemen sonra elinde kırmızı renge sahip bir çekiç ile birlikte Tunca’nın evini basmış oldu.

Sabah’ın yer verdiği habere bakılır ise: Ünlü durumda bulunan oyuncu, kavgadan hemen sonra antrenör Ufuk Tunca’nın evini basmış oldu. Tunca ise bunun ardından, Hünal’dan şikayetçi olmuş bulundu. Olaya tanıklık etmiş olan arkadaşı de Hünal’ın elinde kırmızı renge sahip bir tane çekiç yer aldığını ifade etti.

Soruşturma halen devam ederken Hünal ile birlikte Tunca arasında yer alan buzlar erimeye başladı ve ikili sonrasında uzlaştı. Tarafların söz konusu bu şikayetlerinden vazgeçmiş olmasının sonrasında dosya kapanmış oldu.

Cemal Hünal Kim?

2 Ekim 1976 tarihi içerisinde İstanbul ilinde dünyaya gözlerini açan Cemal Hünal, Saint Benoit Fransız Lisesi içerisinde iki senelik bir eğitim gördükten sonra yaşamış olduğu disiplin probleminden dolayı ailesi tarafından İskoçya’ya, Gordonstoun International Summer School isimli okula yollandı. Burda lise eğitimini bitirmiş olmasının hemen sonrasında, Londra’da tasarım okuma konusunda bir karar verip bir müddet boyunca vurda yaşamış hemen sonrasında da oyunculuk eğitimiyle ilgili olarak Los Angeles’a yerleşmiş bir durumdadır.