Şeyma Subaşı, kendisine ait kafeye haciz gelmiş olduğu iddialarına sosyal medya hesabı üzerinden adeta isyan etmiş oldu. Subaşı açıklamasında ”Bundan böyle benimle ilgili yalan haberler yapmaktan vazgeçin” ifadelerine yer vererek çıkmış olan haberleri de yalanlamış oldu.

Her yapmış olduğuyla adeta olay olmayı başaran Şeyma Subaşı’nın büyük hayaller kurarak açmış olduğu kafesiyle alakalı herkesi şoke eden bir iddia ortaya atılmış ve gündemi meşgul etmeye başlamıştı. Subaşı’nın geçmiş olduğumuz günler içerisinde birinci yıldönümünü fazlasıyla gösterişli bir parti yaparak kutlamış olduğu kafesine haciz gelmiş olduğu ileri sürülmüştü. Ünlü durumda bulunan fenomen kendisiyle alakalı çıkmış olan haciz haberlerinden sonra sosyal medya hesabı üzerinden bir tane video paylaşımında bulundu.

1 senelik kirası boşanmış olduğu eski eşi Acun Ilıcalı tarafından ödenmiş olan bu kafenin kirası Ekim ayı içerisinde Şeyma Subaşı’na devredilmiş bir durumdaydı.

Bir zamandır iflas ettiği haberlerinden dolayı gündeme gelmiş olan kafeye haciz getirildiği iddialarının hemen sonrasında Şeyma Instagram hesabı üzerinden ”İflas etmiş olduğu haberlerinden sonra annem beni aradı. Benimle alakalı bir şekilde doğru haber yapsanız nolur? Devamlı bir şekilde yalan haber yapıp durmaktan bıkmadınız mı? Kafeye herhangi bir şekilde haciz gelmedi” şeklindeki sözleriyle haciz konusundaki söylentilere de son noktayı koymuş oldu.