Ünlü sanatçılardan ve aynı zamanda söz yazarı olan Soner Sarıkabadayı ”Tarifi Zor” ismine sahip son klibi içerisinde beraber kameraların karşısına geçmiş olduğu 2015 Miss Colombia güzellerinden olduğu bilgisine ulaşılan Madelein Lopez Camelo’le yakınlaşmaya başlamış, Ünlü ikilinin arkadaşlıkları ise çok kısa bir zaman içinde yerini romantik bir ilişkiye bırakmaya başlamıştı.

1 seneden beri Melez güzel ile çok mutlu bir beraberlik yaşamaya devam eden 40 yaşında bulunan ünlü şarkıcı beraberliğini bir adım ileriye taşıyabilmek amacıyla için harekete geçmiş bir durumda. Daha öncesinde baba olma konusunda istekli olduğunu dile getirmiş bulunan ünlü şarkıcı, gelecek günler içerisinde sevgilisini ailesi ile tanıştırmak amacıyla Kahramanmaraş iline götürmüş olacak.

Uzun zamandan beri aramakta olduğu aşkı Kolombiya Güzeli’nde bulduğu görülen başarılı ve ünlü sanatçı; ”İlişkimiz fazlasıyla güzel bir şekilde gidiyor. Zaman içerisinde eğer isterse Türk kültürünü de öğretmeyi çok isterim” ifadelerine yer vererek aşkını açıkça ilan etmişti.