İlk defa Cem Özer’in sunmuş olduğu bir şov programı sayesinde tanınmış olan şarkıcılardan Sevda Demirel, bu defa da çok daha farklı bir konuyla magazin gündemine gelmiş bir durumda. Sevda Demirel’in abisi olduğu öğrenilen Karl Demirel’in oğlu olan Brandol Demirel yapmış olduğu bir evlilikle magazin gündemine bomba gibi düştü

Amerika Birleşik Devletleri’nde yer alan Los Angeles kentinde yaşamını sürdüren Brandol Demirel 21 Temmuz 2016 senesi içerisinde Danny Carrasco’yla nişanlanmış oldu. Brandol Demirel ile birlikte Danny Carrasco geçmiş olduğumuz yaz döneminde Los Angeles kentinde fazlasıyla görkemli bir tören yaparak yaşamını birleştirmiş oldu.

Yeğeninin erkek arkadaşı ile birlikte yapmış olduğu bu evliliğinin aile içinde farklı tartışmalara sebep olduğu da ileri sürüldü. Sevda Demirel sonrasında ise, yeğeni olan Brandol Demirel’in evliliği konusunda ilk defa konuşmuş oldu.

Özel bir konuşma gerçekleştiren Demirel bahsi geçen bu evliliği de şu sözler ile değerlendirmiş oldu; ”Homofobik bir durumda değilim ancak 2 tane bıyıklı adamın evlenmiş olması beni çok derinden yaralamış oldu.

”Amerika Birleşik Devletleri’nde yaşamını sürdüren tek bir yeğenim Brandol Demirel’in düğünle ilgili fotoğrafları bana geldiğinde çok büyük bir şok yaşamış oldum. Gelin görecek olduğum konusunda bir düşüncem vardı ama fotoğraflara baktığımda bir gelin göremedim. Geçmiş olduğumuz yaz yeğenimin bu söz konusu evliliğini öğrendikten hemen sonrasında ise dil altı ilaçların yanı sıra antidepresan da kullanmaya başladım.”