Demet Akaalın
Boşanmış olduğu eski kocası Okan Kurt’un almış olduğu 100 tane tırla övünmekte olan Demet Akalın’ın mal varlığı herkesin dudaklarını uçuklattı.. Acarkent içerisinde tam 800.000 dolar değerine sahip bir villa, Ulus içerisinde toplamda 1 milyon 300.000 dolar değerine sahip 3 tane daire, Çeşme ilçesinde 450.000 Türk Lirası tutarında denize sıfır bir şekilde yazlık, Maslak içerisinde 1 tane daire, banka hesabında en az 400.000 Türk Lirası tutarında bir para ve Gölcük içerisinde de 4 tane evle birlikte arsa.

Tuba Büyüstün

Ülkemizin en güzel kadınları arasında yer alan Büyüküstün’ün, oyunculuk kariyeri sebebiyle elde etmiş olduğu bütün geliri ”Baykon Endüstriyel Tartım Sistemleri” ile birlikte ”İstron Elektronik Teknolojileri” isimli 2 tane şirkete yatırmış olduğu ifade ediliyor. Büyüküstün ayrıca Kazakistan ile birlikte Azerbaycan ve de Kırgızistan benzerindeki ülkeler içerisinde de ticari faaliyetler yürütmeye devam ediyor.

Ata Demirer

Başarılı bir durumda bulunan oyunculardan Ata Demirer’in ”Eyvah Eyvah” isimli filmden kazanmış olduğu geliri, Bozcaada içerisinde yer alan bir tane üzüm bağını satın alabilmek amacıyla kullanmış olduğu bilinmekte.

Seda Sayan

Seda Sayan’ın, Londra içerisinde Paris Hilton ile birlikte İngiliz şarkıcılardan biri olan Amy Winehouse’un da ikamet ettiği Kingston bölgesi üzerinde, 400.000 sterlin tutarındaki ücretle bir ev satın almış olduğu bilinmekte.