2014 senesi içerisinde nikah masasına oturmuş olan şarkıcılardan Serdar Ortaç ve ünlü modellerden Chloe Loughnan, geçmiş olduğumuz Ağustos ayı içerisinde tek bir celsede boşanmış oldu. Ortaç’ın ismi ise boşanmanın hemen sonrasında oyunculardan Özlem Davran’la anılmaya başladı. Son günler içerisinde özel yaşamıyla çok sık bir şekilde gündeme gelmeye başlayan Ortaç, geçtiğimiz gün Instagram platformundan bir paylaşım gerçekleştirerek hesabını kapatacak olduğu konusunda duyuru yaptı.

Etiler’de yer alan bir mekan içerisinde sahneye çıkan ara sıra da izleyiciler ile sohbet etmiş olan Ortaç, ”Adeta bir turp gibiyim, hatta yakın bir zamanda karşınıza da tamamen sürpriz bir gelin adayı ile çıkabilirim. Kendisi de şu anda burda. O kendisini biliyor” ifadelerine yer vererek yeni bir aşka daha yelken açabilecek olduğunu ifade etti. Ünlü durumda bulunan popçunun yeni aşka yelken açtığı sevgilisinin de Seksenler isimli dizinin yıldızlarından biri olan Özlem Davran olduğu iddia edildi.

Serdar Ortaç’ın yapmış olduğu bu açıklamanın hemen sonrasında da evlenecek olduğu iddia edildi. Bu söz konusu iddialara da Instagram hesabı üzerinden cevap vermiş olan Ortaç; ”’Serdar Ortaç evlenecek” şeklindeki haber doğru değil. Haberin içeriği tamamen yanlış” ifadelerine yer verdi.