Ünlü sanatçılardan biri olan Demet Akalın ile Okan Kurt ilk tanışmalarının hemen sonrasında geçmiş olan 8 seneyi en yakın dostlarıyla beraber kutladı. kutlama esnasındaki en fazla dikkat çekmiş olan an da Seda Sayan’ın Aleyna Tilki’ye yapmış olduğu teklif olarak öne çıktı.

Demet Akalın ile Okan Kurt’un kutlamalarına katılım gerçekleştiren Seda Sayan açıklamasında; ”Demet ile birlikte Okan’ın bu şekilde bir gece gerçekleştirmesi benim fazlasıyla hoşuma gitmiş durumda. Görememiş olduğum arkadaşlarımı da bu geceyle birlikte gördüm” ifadeleriyle konuşmuş oldu. İsmi başarılı oyunculardan Sermiyan Midyat’a anılmış olan Sayan, aşk dedikodularıyla alakalı olarakta ”Sermiyan’la fazlasıyla uzun bir zamandan beri tanışmaktayız. Zamanında yapmış olduğum programlarıma da misafir olarak aldım. Nasıl anımsamazsınız bunu arkadaşlar? Sermiyan benim sadece en yakın arkadaşım aramızda bu şekilde bir şey olamaz” ifadelerine yer verdi.

Çiftin tanışmalarıyla ilgili gerçekleşen yıl dönümleri içerisinde sahneye çıkarak karşılıklı bir şekilde göbek atmış olan Aleyna Tilki ile birlikte Seda Sayan, kutlama sonrasında da muhabirlerle biraz konuştu. Seda Sayan, mekandan çıkarken Aleyna Tilki’ye, ”Seni oğlum için beğendim, fazlasıyla güzelsin. Oğulcan ile olabilir mi acaba bir şeyler? Eski zamanlarda kızları düğünlerde beğenmektelerdi” dedikten sonra herkes şaşkına uğramış oldu.