Efsane dizilerden biri olan Kurtlar Vadisi isimli dizi içerisinde can verdiği Testere Necmi isimli karakteriyle hazalarda yer edinmeyi başaran en son ise Oktay Kaynarca’yla Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz isimli dizi içerisinde rol almış bulunan ünlü oyunculardan Tarık Ünlüoğlu, akciğer kanserinden dolayı 1 Ekim 2019 tarihinde 61 yaşındayken yaşamını yitirmişti.

Ölmesi ile birlikte bütün Türkiye’yi yasa boğmuş bulunan usta oyuncunun eşi Gülenay Kalkan, Ünlüoğlu’na karşı özlemini çok daha duygusal bir paylaşım yaparak dile getirmiş oldu.

Gülenay Kalkan, yaşamını yitiren Tarık Ünlüoğlu’nun ”Anlatamıyorum” isimli şiirini seslendirmiş olduğu ve beraber fotoğraflarının bulunduğu bir tane kolajdan meydana gelen videoyla eşinin yaşamını yitirmesinin 40. gününü anmış oldu. Kalkan söz konusu bu paylaşımına ise ”40.gün sensiz” şeklinde bir not düştü.

Acılı durumda bulunan eşin duygusal olan bu paylaşımına pek çok ünlü isimden ise yorum gelmiş oldu. Seda Sayan’ın yanı sıra Arzum Onan ile birlikte Nur Bilgen Yavuzer benzerindeki ünlü isimler Kalkan’a çok büyük bir sabır dileğinde bulunurken ”Bu türdeki çok büyük bir aşk hiç bir şekilde bitmez, sürekli olarak yaşar, sürekli olarak yaşatır. Işıklar ile birlikte huzurla uyusun Tarık abi, dualarımız da hep onla olsun” benzerinde çok önemli yorumlar gelmiş oldu.