Denizli ilinde yer alan Pamukkale ilçesi içerisinde direksiyon kontrolünü yitirmiş olan şoför otomobilile beraber şarampole devrilmiş oldu. Gerçekleşmiş olan trafik kazası içerisinde araç içinde sıkışmış olan şoför itfaiye personelleri tarafından yaralı bir şekilde kurtarılmış oldu.

Söz konusu bu kaza, Pamukkale ilçesinde yer alan Pınarkent Mahallesi içerisinde gerçekleşti. Kerim Salur (27) yönetiminde bulunan 20 AAP 330 plakasına sahip otomobil, şoförünün direksiyon kontrolünü yitirmesinin sonucunca Cafer Sadık Abalıoğlu Bulvarı’nın üstünden kent merkezi yönüne doğru gittiği esnada polis uygulama noktasının yakın bir bölgesinde şarampole devrilmiş oldu. Vatandaşların ihbarda bulunmasının hemen sonrasında olayın yaşandığı yere polis ekipleri ile birlikte itfaiye ekipleri ve sağlık ekipleri yönlendirildi Arazinin içine doğru devrildiği açıklanan söz konusu bu otomobilin şoförü Salur, itfaiye erleri tarafından aracın içinde sıkışmış olduğu noktadan uzun uğraşlar sonucunda çıkartılabildi.

Sağlık personellerinin olayın gerçekleşmiş olduğu yerde yaptıkları ilk müdahalesinin hemen sonrasında ise şoför olan Salur, hızlı bir şekilde Denizli Devlet Hastanesine götürüldü. Meydana gelen bu trafik kazası ile alakalı i soruşturma başlatıldığı bilgisine de ulaşılmış bir durumda..