Şarkıcı ve aynı zamanda hayvan haklarının aktivisti olarak tanınmış olan Ömür Gedik, geçtiğimiz gece yarısı Twitter hesabı üzerinden çok fazla tepki çekmiş olan bir tane paylaşıma imzasını atmış oldu. Geçmiş olduğumuz aylar içerisinde gittiği alışveriş merkezi içinde bir tane kadının giymiş olduğu şort boyuna tepkisini dile getiren Ömür Gedik, dün yapmış olduğu bir paylaşım içerisinde ”Geceye karşı mesajım seks demekteyim” ifadelerine yer verdi..

Yapmış olduğu paylaşımın yanı sıra çarpıcı açıklamalarından dolayı da sık bir şekilde isminden söz ettirmeyi başaran Ömür Gedik, geçtiğimiz akşam üzeri Twitter hesabı üzerinden ”Geceye karşı mesajım seks demekteyim” şeklindeki yazısına sahip bir notun altında muz fotoğrafı da paylaşmış oldu. Bu paylaşımın aynısını Instagram hesabı üzerinden de yapmış olan Gedik, sosyal medya üzerinde en fazla konuşulmuş konuların arasında yer aldı.

Kısa zaman içerisinde bütün tepkileri üstüne çekmiş bulunan Ömür Gedik, yeni bir tane daha paylaşımda bulunarak ”Gündüz için de mesajım tamamen aynı… Seks demekteyim… Dikkatinizi çekmiş olduğuma göre çok küçük bir not; parası olanların etsiz bir şekilde sofraya oturmamış olduğu ülkemiz kesinlikle şunu bilmelidir ki et yemek iktidarsızlık yapmakta… Bu akşam üzerinden bir başlayın derim” ifadelerine yer verdi.