Türkiye içerisinde de çok büyük bir hayran kitlesi oluğu bilinen K-pop isimli gruptan KARA’nın eski üyelerinden 28 yaşında bulunan Goo Hara evinde ölü bir şekilde bulundu.

Yaklaşık olarak altı ay öncesinde de bir intihar girişiminde bulunduğu bilgisine ulaşılan K-Pop (Güney Kore kökenine sahip bir pop müziği) müziğin tanınan isimleri arasında yer alan Goo Hara dün evi içerisinde ölü bir şekilde bulundu. Ölmüş olduğu haberini aldıktan sonra yasa boğulmuş olan hayranları Goo Hara’nın 1.5 milyon takipçisine sahip Instagram hesabı üzerinde taziye mesajlarını paylaşmış oldu.

Geçmiş olduğumuz mayıs ayı içerisinde de bir intihar girişiminde bulunmuş olan genç ve başarılı durumdaki şarkıcı ve aynı zamanda oyuncu hayranlarından bundan dolayı özür dilemiş ve Japonya turnesini bitirmişti.

Goo Hara kim?

Goo Hara 1991 senesi içerisinde dünyaya gözlerini açtı. Güney Kore asıllı şarkıcı ve aynı zamanda da oyuncudur. Daha fazla eski üyesi bulunduğu güney kore asıllı k-pop gruplarından KARA tarafından bilinmektedir. 2011 senesi içerisinde DSP Media şirketi tarafından Yong Jun-hyung’la çıkmış oldukları açıklaması yapıldı. 27 mart 2013 senesi içerisinde Cube Entertainment şirketi ile birlikte DSP şirketi tarafından da Hara ile birlikte Jun-hyung ayrıldıkları açıklaması yapılmıştı.