Magazin Gazetecileri Derneği tarafından düzenlenmiş olan ”24. Altın Objektif Ödülleri” tamamen harika bir organizasyon ile birlikte sahiplerini bulmuş oldu. Güzelliği ile birlikte adeta göz kamaştırmakta bulunan ünlü oyunculardan Serenay Sarıkaya, ödül törenine gittiği esnada dünya çapında büyük bir üne sahip bir markanın 2.200 dolar değerine sahip elbisesini giymiş oldu.

Davetler içerisinde ve günlük yaşantısı konusunda tercih etmiş olduğu kombinlerle isminden sürekli olarak söz ettirmeyi aşaran Serenay, ödül töreni içerisindeki mini elbisesinden dolayı da adeta göz kamaştırmış oldu. Miu Miu isimli markaya ait, 2.200 dolarlık bir değeri bulunan, ortalama olarak 13.000 Türk Lirası tutarındaki mini elbisesini, gümüş rengine sahip bilekten bağlamalı özelliği bulunan bir topuklu ayakkabıyla kombin yapan Sarıkaya, sosyal medya platformları üzerinde de çok fazla konuşulmuş oldu.

Güzel ve başarılı durumdaki oyuncu, mini elbisesi ile birlikte çektirmiş olduğu fotoğraflarını da sosyal medya hesaplarından Instagram üzerinden paylaşmayı hiç bir şekilde ihmal etmedi. Sarıkaya’nın paylaşmış olduğu bu fotoğraflarına ise binlerce sayıda beğeninin yanı sıra binlerce yorum da gelmiş oldu.