2014 senesi içerisinde yurt dışında harika bir düğün ile dünya evine girmiş olan Beren Saat ile Kenan Doğulu çiftinin boşanacak oldukları şeklindeki iddialar magazin basınına adeta bir bomba gibi düşmüş oldu. Birbirlerini aldatmış oldukları dahi iddia edilmiş olan ünlü çift, geçmiş olduğumuz gün evlerine yakın bir yerde çok samimi bir biçimde objektiflere yakalandı.

Boşanmayla alakalı iddialara net bir dille yanıt vermediklerinden dolayı haklarında her geçtiğimiz gün çok daha yeni bir iddia ortaya atılmaya devam edilen çiftten herkesi sevindiren bir haber gelmiş oldu. Milliyet üzerindeki bir habere bakılırsa: Geçmiş olduğumuz haftalar içerisinde barışmış oldukları ve tekrardan beraber yaşamaya başlamış oldukları ifade edilen çift, evlerinin yakın bir bölgesinde bir tane kafeden çıktıkları esnada objektiflere yakalandı. Mutlu bir durumda oldukları ve şakalaştıkları da görülmüş olan oyuncuyla şarkıcı, daha sonrasında ise markete gitti. Sabah erken saatler olmasından dolayı dışarıya rahat kıyafetler ile çıkmış olan çift, alışveriş yaptıktan sonra ise evlerine geçmiş oldu.

Geçmiş olduğumuz hafta içerisinde yakın arkadaşlarından biri olan Esra Dermancıoğlu’nun rolü bulunan Klan oyununu izlemeye giden oyuncu Beren Saat, muhabirler tarafından Kenan Doğulu ile alakalı sorulan sorular karşısında zor anlar yaşamıştı. Ünlü durumda olan oyuncu, muhabirlere hiç bir şekilde görüntü vermemek amacıyla da tuvalete saklanmıştı.