Başarılı şarkıcılardan Mustafa Sandal geçmiş olduğumuz akşam üzeri Zorlu Raffles Otel içerisinde gerçekleştirilen bir tane defile içinde jüri üyeliği gerçekleştirdi. Geceye katılmış olan kadınlara fazlasıyla samimi tavırlar sergilemiş bulunan Mustafa Sandal, cemiyet yaşamının tanınmış isimlerinden biri olan Alara Koçibey’i pek çok defa öpüp herkesi de şaşırtmış oldu.

Gecenin sunucusu olarak orda yer alan Burcu Esmersoy, şarkıcılardan Mustafa Sandal’a ”Mustafa sana ”Gel bana” şeklinde söylesem ne dersin?” ifadelerine yer vererek seslendi.

Mustafa Sandal ise sunucu görevinde bulunan Burcu Esmersoy’a ilk olarak ”Senin kadar güzel durumdaki bir bayan gel bana der ide benim duracak bir halim yok.” ifadelerine yer verdikten sonrasında; ”Ben spor salonu içerisinde karın kası çalıştığım esnada her mekik çektiğim zaman bir tane kadına bakıyordum. İşte o baktığım kadın ise Burcu Esmersoy.” ifadelerine yer verince Burcu Esmersoy bu konudaki utancıdan ne yapacağını da hiç bir şekilde bilemedi. Esmersoy sonrasında ise; ”Ben seni bir şarkı okuman için anons edecektim ancak olay çok daha farklı yerlere gidiyor. Ben sahneyi hemen sana bırakmaktayım.” ifadelerine yer vererek koşar adımlar ile sahneyi Sandal’a bırakmış oldu.

Daha sonra ise Mustafa Sandal ”Gel bana” isimli şarkısını söylemeye başlamış oldu. O esnada dans kabiliyetiyle tanınan Türkiye güzeli olarak seçilen Azra Akın kendisini hiç bir şekilde tutamadı ve kendini aniden sahneye attı. Kıvrak bir şekildeki dans figürleriyle Mustafa Sandal’a eşlik etmiş bulunan Azra Akın defileyi izlemek için gelen herkesi de kendine hayran bırakmış oldu.