Geçmiş olduğumuz sene içerisinde Emina Jahovic’le 14 seneden beri devam eden evliliklerini sona erdirme konusunda bir karar alan Mustafa Sandal çapkınlık ile alakalı turlarına büyük bir hız vermiş durumda. İsmi pek çok farklı güzelle anılmaya başlamış olan ünlü ve başarılı popçu bu defa ise Azerbaycan’ın güzellik kraliçesi olarak ün salan Razi Aliyeva ile fazlasıyla samimi bir biçimde objektiflere yakalandı.

Geçmiş olduğumuz hafta içerisinde; ”Ben şu dönemde tamamen bekar bir adamım, evde mi oturayım? 14 sene boyunca evli olarak kaldım, yalnızca evime odaklanmış durumdaydım. Şimdi elbette ki gezip dolaşmaya başlayacağım” ifadelerine yer veren Mustafa Sandal son görüntülere bakılırsa sözünde durmuş gibi gözüküyor.

Mustafa Sandal, geçmiş olduğumuz akşam üzeri İstanbul ili içerisinde Miss Azerbaycan 2017 senesinin güzeli olarak seçilen Razi Aliyeva ve kadın arkadaşları ile beraber felekten bir gece yaşamış oldu. ”Aya Benzer” isimli şarkısıyla doyasıya bir şekilde eğlenmiş olan Sandal ile birlikte Razi Aliyeva’nın bu yakınlıklarını görmüş olanlar ise; ”Yeni bir aşka mı yelken açıyorlar?” şeklindeki yorumları yapmış oldu.