Youtube üzerinde yapmış olduğu paylaşımlardan dolayı milyonlarca sayıdaki kişi tarafından takip edilen Enes Batur, Murat Boz ile Aslı Enver’le alakalı çok fazla şaşırtan bilgileri takipçileriyle paylaşmış oldu.

2017 senesi içerisinde film setindeyken başlamış olan aşklarına sessiz ve sakin bir şekilde devam etmeyi sürdüren fakat geçmiş olduğumuz sene Nisan ayı içerisinde ayrılma konusunda karar alan Aslı Enver ile Murat Boz, ilişkilerine ikinci şansı tanımıştı. Hayranları ise bu haberin duyulmasından sonra ünlü çiftin evlenecek olduğuna kesin gözü ile bakmaktaydı. Fakat ünlü urumda bulunan çift ilişkilerini herkesi şaşırtacak bir biçimde bitirme konusunda bir karar aldı.

Youtuberlardan Enes Batur ise, Murat Boz’un kapı komşusu olduğu bilgisine ulaşılan DJ Doğuş Çabakçor’la bir çekim gerçekleştirdi. O esnada da internete bağlanmaya çalışmakta olan Batur, Wifi listesi üzerinde Murat Boz’un kullanıcı adını görmüş oldu. Batur bu esnada ise Murat Boz’un Wi-Fi isminin ”Aslı-Murat” şeklinde bulunduğunu deşifre etmiş oldu. Ünlü durumdaki Youtuber; ”Ben artık Murat Boz’un tarafını tutuyorum. O da hanımcı” demiş olması da görüntülerin ayrılıktan önce çekilmiş durumda olduğu ihtimalini akıllara getirmiş oldu.

Ayrılıkla ilgili haberlerin çıkmasıyla hayranlarını bir defa daha üzmüş olan Aslı Enver ve ünlü şarkıcı lardanMurat Boz’un ilişkilerinin sona erme sebebi ise, Boz’un evliliğe hiç bir şekilde sıcak bakmıyor olması.