1 hafta içerisinde tam 2 defa hastaneye kaldırılmış olan Mehmet Ali Erbil, bugün içerisinde ameliyata giriyor. Beyin damarları üzerinde bir tıkanıklık olduğundan dolayı hızlı bir şekilde tedavi altına alınmış olan Erbil’in omurilik kısmından da sıvı alınacağı açıklandı.

Kaçış sendromu isimli hastalığı nüksettiğinden dolayı tam tamına 235 gün boyunca yoğun içerisinde yatmış olan başarılı ve ünlü şovmenlerden biri olan Mehmet Ali Erbil, ardımızda bırakmış olduğumuz hafta 2 defa daha hastaneye götürüldü. Beyin damarlarının tıkandığı bilgisine ulaşılan Erbil, bugün içerisinde ameliyat oluyor.

Snob Magazin platformu üzerinde yer almış bulunan habere bakılırsa: Ünlü durumda bulunan şovmen bugün içerisinde omurilik ameliyatı olmaya hazırlanıyor. Çok hızlı bir şekilde ameliyat olması konusunda karar verilmiş bulunan Erbil’in omuriliğinden de sıvı alınacağı açıklaması yapıldı. Mehmet Ali Erbil için bu çok zorlu süreci içerisinde abisi olan Mustafa Erbil ile birlikte yakın dostlarından biri olan Tolga Yüce ile beraber Ercan Avşar eşlik etmekte.

Mehmet Ali Erbil, geçmiş olduğumuz hafta içerisinde bir kalp spazmı geçirdiğinden dolayı hastaneye götürülmüş, tedavisi sona erdikten sonrasında ise taburcu edilmişti. Geçmiş olduğumuz gün içerisinde de 2 tane beyin damarından tıkanıklık bulunduğu bilgisine ulaşılan Erbil, hızlı bir şekilde yoğun bakıma alınmıştı.