Instagram hesabında yer alan hikayeler kısmından yapmış olduğu paylaşımlardan dolayı çok sık bir şekilde gündeme gelmeye devam eden Şeyma Subaşı, paylaşmış olduğu son video ile birlikte eleştiri oklarının hedefi haline gelmiş durumda. Instagram platformu üzerinde story atmak amacıyla kızı Melisa tarafından söylenen ”Anne çok korkmaktayım.” şeklindeki sözleri hiçe saymış bulunan Subaşı’nın böyle bir davranışta bulunması da takipçileri tarafından çok büyük bir tepkiyle karşılanmış durumda.

Subaşı’nın arkadaşlarından biri olan Selda Car’ın Instagram üzerinde paylaşmış olduğu video içerisinde, Şeyma Subaşı ile birlikte kızı Melisa’nın üstü açık arabalarıyla gittiklerinde o sırada yağmur yapmakta olduğu, Melisa’nın da bu sırada ”Anne ben çok fazla korkmaya başladım.” ifadelerine yer verdi duyulmakta.

Şeyma Subaşı ise bu esnada Melisa’nın bu korkmuş hallerine karşın kahkaha atmayı sürdürdüğü ve video çektiğinden dolayı da sosyal medya üzerinde eleştirilerin hedefi haline gelmiş bir durumda.

Şeyma Subaşı, gelmiş olan tepkilerden sonra yapmış olduğu açıklama içerisinde; ”Üstü açık durumda olan arabada yağmur yağmış, Melisa fazlasıyla korkmuş, ben ise annesi olarak onu hiç bir şekilde dinlememişim… Tamamen komik ve çokta aptanca bir andı. Melisa’nın o esnada ”korkuyorum”’ demiş olması çok normal, diyebilir de. Ben ile birlikte Melisa fazlasıyla eğleniyoruz.” şeklinde konuştu.