Denizli ilinde yer alan Sarayköy ilçesi içerisinde, Nail D. isimli şahıs, kafasına kar maskesi takarak gitmiş olduğu bir binanın içinden, husumetli durumda bulunduğu Mustafa B. ile birlikte eşi olduğu açıklanan Fatma B.’yi evlerinden çıktıkları esnada tabancasıyla vurup yaraladı. Yaralı kişiler hastaneye kaldırılmış durumdayken, Nail D.’nin ise gözaltına alındığı açıklandı.

Söz konusu bu olay, saatler 09:00 civarında, Aşağı Mahalle’de yer alan Cumhuriyet Caddesi’nin üstündeki bir tane apartman içerisinde gerçekleşti. Nail D. isimli bir şahıs kafasına kar maskesi taktıktan hemen sonra, husumetli oldukları bilgisine ulaşılan Mustafa B. isimli vatandaşın ailesiyle beraber yaşamını sürdürdüğü 2. katta bulunan dairenin ön kısmına gitti. Evden dışarıya çıkmış olan Mustafa B. ise sonrasında Nail D.’yle karşılaşmış oldu. Burda ikilinin arasında çıkmış olan arbede, evin salon kısmına kadar sürdü. Arbede esnasında tabancadan çıkmış olan kurşunlar Mustafa B. isimli vatandaşı ayağından, eşi olduğu açıklanan Fatma B.’yi de karnından yaralamış oldu.

Silah seslerini duymuş olan apartmanda yaşamını sürdürenlerin ihbarda bulunmasıyla bu adrese, polis ekipleriyle beraber sağlık ekipleri de yönlendirildi. Polis memurları, şüpheli durumda bulunan Nail D. isimli şahsı olayın yaşandığı yerde yakaladı ve gözaltına almış oldu.

Yaralanan çiftte ambulansa bindirilerek hızlı bir şekilde Denizli Devlet Hastanesi’ne götürüldü. Tedavi altına alınmış olan yaralılar arasında Fatma B. isimli kadının sağlık durumunun ağır olduğu ifade edildi.