Ünlü sanatçılardan Jennifer Lopez, eğlence dünyasının adeta nabzını tutmakta bulunan haftalık derginin yanı sıra internet sitesi olarakta bilinen The Hollywood Reporter için çok samimi açıklamalar gerçekleştirdi. Vermiş olduğu röportaj içerisinde, pek çok hemcinsinde olduğu kendisinin de bir taciz mağduriyeti yaşadığını açıkça ifade etti.

Lopez, kendi başına bundan yıllar önce gelmiş olan ve halen aklına geldikçe rahatsızlık duymakta olduğu cinsel tacizi açıkça ifade etti; ”Bir tane film görüşmesi yapabilmek amacıyla bir yönetmenle buluşmaya gitmiştim. Üstümdekini çıkartmamı istedi. ”Göğüslerini bana bir göster!” şeklinde konuştu. Oda içerisinde kostüm tasarlayacak bir tane kadın da bulunuyordu. Yanıtım ”Hayır” şeklindeydi. Ona sonrasında da; ”Sana hiç bir şey göstermek mecburiyetinde değilim. Set içerisinde görürsün” ifadelerine yer vermiştim” konuşmasını yaptı.

Yaşamış olduğu olaydan sonra çok fazla paniklemiş olduğunu da ifade eden güzel sanatçı o günleri hiç bir şekilde unutmayacak olduğunu ifade etti.

Üç defa evlenmiş olan ve sonrasında ayrılıklar yaşamış bulunan Lopez şu dönemlerde ise Alex Rodriguez’le bir beraberlik yaşamakta.

Jennifer Lopez, 22 Şubat 1997 tarihi içerisinde Ojani Noa’yla hayatını birleştirdi. Bu evliliği sona erdikten hemen sonra, dansçılardan Criss Judd’la hayatını birleştirme kararı aldı ve bu evliliği de çok kısa bir zamanda bitti. Benn Affleck’le nişanını sona erdirdikten bir müddet sonrasında, 2005 senesi içerisinde Latin şarkıcılardan biri olan Marc Anthony’le hayatını birleştirdi. Bu söz konusu evlilikte 2012 senesinde sona erdi.

Marc Anthony’le hayatını birleştiren Jennifer Lopez, Max ile birlikte Emme’i 2008 senesinde dünyaya getirmişti.