Bir dönemlerin herkes tarafından aranmakta olan assolistleri arasında yer alan ve paraya para dememesiyle bilinen Harika Avcı’nın son günler içerisinde maddi sıkıntı içine bulunduğu ileri sürülmüştü. Ve ayrıca 59 yaşında bulunan ünlü şarkıcının bir tane pansiyon odası içerisinde hayatını sürdürmeye başladığı buranın parasını da fanlarından birinin ödediği iddiaları ortaya atılmıştı. Avcı ise kendisiyle alakalı olarak çıkmış olan haberlerin hemen ardından Instagram platformu üzerinden hayranlarını çok fazla rahatlatan bir paylaşımda bulundu.

Hayranlarının söz konusu bu iddialardan dolayı büyük merak içerisinde bulunduğu Avcı, Instagram hesabı üzerinden ”Canlarım çıkan haberlerle alakalı merakınızı gidermeyi istedim. Hakkımda yapılmış olan haberler tamamen asılsızdır. Hepinizi sevgi ile kucaklamaktayım. Teşekkürlerim ile” ifadelerine sahip bir paylaşımda bulundu.

Ünlü fenomenlerden biri olan Selin Ciğerci ise çıkmış olan haberlerden ötürü endişesini Avcı’nın paylaşımının alt kısmında ”Ne mutlu! Fazlasıyla üzüldüm. Size ulaşmayı istiyordum bende sabahtan bu yana ben de çok sevindim” şeklinde bir yorumda bulundu. Ünlü durumdaki sanatçı Ciğerci’nin bu yorumunu hiç bir şekilde karşılıksız bırakmayıp ”Güzel kalplim.. Sen bir tanesin…Allah sürekli olarak o güzel kalbine göre versin” şeklineki sözlerini kullanarak bir karşılık vermiş oldu.