Sosyal medya platformunu en aktif şekilde kullanmaya devam eden ünlülerin ilk sırasında yer alan Hadise’nin son yaptığı paylaşım tekrar olay oldu. Güzel durumda bulunan şarkıcının Instagram hesabı üzerinden; ”Prensesler gibiydim ben” şeklinde bir not yazarak paylaşmış olduğu fotoğraflar kısa zaman içinde binlerce sayıda beğeni almış bulundu.

Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti içerisinde bir tane mekanda sahneye çıkan Hadise, sahneye de tekrar çok iddialı bir kostümle çıkmış oldu. Kendisini sevenlerle çok fazla sevilen şarkıları ile buluşmuş olan Hadise, kendisini izlemek için gelenlere görsel bir şekilde şov da sunmuş oldu.

Hadise, sahne üzerindeyken çekilmiş durumdaki fotoğraflarını da ”Prensesler gibiydim ben” şeklindeki bir notla paylaşmış oldu. Hadise’nin söz konusu bu paylaşımı da çok kısa bir zaman içinde beğeni yağmış oldu.

Hadise Kim?

Hadise Açıkgöz (22 Ekim 1985 tarihi içerisinde Mol, Belçika’da dünyaya gözlerini açtı) Belçika içerisinde Sivas asıllı bir ailenin kızı şeklinde doğup büyümüş oldu. 2003 senesinde Idool 2003 adlı yarışmaya katılım gerçekleştirdi, birinci olmayı başaramamasına karşın albüm teklifi almaya başlamasının sonrasında albüm hazırlıklarına başlamış oldu. 2005 senesinde paylaşılan ilk stüdyo albümlerinden Sweat içerisindeki ”Stir Me Up” isimli şarkısı sayesinde Belçika ile birlikte Türkiye’de tanınmış oldu.