Reytingler konusunda birinci sırayı Mucize Doktor isimli diziyle paylaşmakta bulunan fenomen dizilerden ‘Bir Zamanlar Çukurova” isimli dizide Yılmaz adlı karakteri canlandıran yakışıklı oyunculardan Uğur Güneş, özel yaşamından dolayı da magazin gündeminin tam merkezine oturmuş bir durumda.

Daha önceki dönemler içerisinde rol arkadaşlarından biri olan Hilal Altınbilek’le ismi aşk dedikodularına karışmış bulunan Uğur Güneş’in herkesi şaşırtan bir isimle beraber olduğu ortaya çıkmış bir durumda. Gazetecilerden biri olan Onur Akay, internet sitesi üzerinden Uğur Güneş’in kendinden daha da büyük şarkıcılardan Reyhan Cansu’yla aşk yaşamaya başladığını yazmış bir durumda.

Akay ise Uğur Güneş ile birlikte Reyhan Cansu’nun yaşadıkları aşkı; ”Birkaç tane arkadaşım ile geçmiş olduğumuz gün Ortaköy’de sohbet etmekteydim. Sohbet sırasında ise oyunculardan Uğur Güneş’in şarkıcılardan biri olan Reyhan Cansu’yla aşk yaşamış olduğunu duyduktan sonra adeta şoke oldum. Masada yer alan arkadaşlarımın bana fotoğrafları göstermiş olmasıyla beraber fazlasıyla şaşırdım” ifadelerine yer vererek ifşa etmiş oldu.

Elazığspor Kulübünün teknik direktörü görevinde bulunan Levent Eriş’le yaptığı evliliğini 2014 senesinde tamamen olaylı bir bir biçimde sona erdiren şarkıcılardan Reyhan Cansu, bir dönemlerde Eriş’ten dünyaya gelen oğlunun kaybolmuş olduğu haberleri ile birlikte gündeme gelmeye başlamıştı.