Ünlü rapçilerden biri olan Ezhel’in yeni sevgilisi model Abiba Bakayoko, Instagram platformu üzerinde çıplak bir şekilde çekilmiş yatak pozunun paylaşımını yaptı. Ezhel’e hayran olanların yorumları ise pes dedirtmiş oldu.

Yapmış olduğu çalışmaların yanı sıra sempatikliğinden dolayı da kısa zaman içerisinde Türkiye’nin kalbini kazanmış olan Rapçilerden Ezhel’in özel yaşamı da çok büyük bir merak konusu. Rap’in çılgın çocuklarından biri olan Ezhel, ortalama bir şekilde altı aydan beri modellerden Abiba Bakayoko’yla birlikte.

Ezhel’in kalbini kaptırmış olduğu ünlü model ise Abiba Bakayoko, Almanya’nın başkenti Berlin’de dünyaya gelmiş. Öte yandan melez olduğu açıklanan model Bakayoko’nun, güzelliği ise tamamen tescilli bir durumda.

2016 senesi içerisinde gerçekleştirilmiş olan Fildişi Sahili Güzellik Yarışması esnasında birinci seçilmeyi başardı. Çok sık bir şekilde Berline şehrine seyahat gerçekleştiren Ezhel’le de memleketi Berlin şehrinde tanışmış olduğu düşünülmekte.

26 yaşında olduğu bilgisine ulaşılan Bakayoko, ülkesi içerisinde fotomodellik yapmaya devam ediyor, cesur paylaşımlarından dolayı da çok fazla dikkat çekmeyi sürdürüyor.

Şu zamanlarda Ezhel’le beraber İstanbul ili içerisinde aşka dalmış olan güzel model, son pozundan dolayı da Ezhel’e hayran olanların diline düşmüş bir durumda.. Bakayoko, yalnızca çarşafa sarılmış olduğu çıplak bir durumdaki yatak fotoğrafından dolayı Ezhel’e hayran olanların çok ilginç yorumlarına maruz kalmış bir durumda.