Ünlü ve başarılı rapçilerden biri olan Ezhel askere gidecek. Vatani görevine gitmeden önce tam 6.500 kişi için özel bir konser vermiş olan sevilen rapçi için ”En büyük asker bizim asker” şeklinde tezahüratlar da yapılmış oldu.

Türk rap müziğinin önde gelen isimleri arasında yer alan Ezhel, geçmiş olduğumuz Cumartesi gününde Volkswagen Arena içerisinde sahneye çıkmış oldu. Ezhel’in konser bittikten sonra yapmış olduğu sürpriz ise hayranlarını çok fazla şaşırtmış oldu.

Binlerce kişiye konser vermiş olan Ezhel, konseri esnasında ”Geceler” isimli popüler şarkısının yanı sıra, ”Felaket” isimli şarkısı, ”Olay” isimli şarkısı ve ”İmkansızım” isimli çok fazla sevilen şarkılarını da seslendirmiş oldu. Ezhel’e sahne üzerinde DJ Artz ile birlikte Bugy eşlik etmiş bulundu.

Ünlü durumda bulunan rapçi konserin finali esnasında annesi olduğu bilgisine ulaşılan Ulya Turgut’u sahneye çağırmış oldu. Ezhel’in annesi yapmış olduğu konuşmasa; ”Merhaba herkese. Oğluma göstermiş olduğunuz sevgileriniz için annesi olarak fazlasıyla teşekkür ediyorum. 2019 senesinin son konseri Sercan’ı askere yolluyoruz. En büyük asker bizim asker” şeklindeki sözlerini kullandıktan hemen sonra kalabalık seyirci grubundan da ”En büyük asker bizim asker” şeklindeki tezahüratları yükselmeye başladı. Tezahüratlardan sonra çok mutlu olmuş bulunan Ezhel hayranlarına ise asker selamıyla karşılık vermiş bulundu.