2016 senesinin Ocak ayı içerisinde aşk yaşamaya başlamış olan şarkıcılardan Murat Boz ile birlikte başarılı oyunculardan Aslı Enver, 2. şans tanımış oldukları ilişkilerini tekrardan sona erdirdi. Enver’in ayrılıktan hemen sonra üstünde ”En iyi aşk kendini sevmektir” şeklindeki bir yazıya sahip sweetle poz vermiş olması da Murat Boz’a yeni bir gönderme yaptı şeklinde yorumlanmaya başladı.

Aslı Enver geçtiğimiz gün paylaşmış olduğu Instagram fotoğrafı üzerinde zafer işareti yapmış olduğu bir tane fotoğrafını paylaştı. Fotoğraf içerisinde en fazla dikkatleri çekmiş olan detay da Enver’in ”Is the best love, self love” yani türkçe olarak çevirmek gerekirse ”En iyi aşk kendini sevmektir” şeklindeki yazılara sahip bir sweet giymesi oldu.

Murat Boz ile Aslı Enver, 2,5 sene boyunca devam eden aşkın hemen sonrasında 2018 senesinin Nisan ayı içerisinde ayrılmış ve bir müddet sonrasında ise tekrardan barışarak ilişkilerine kalmış olduğu yerden devam etme kararı almıştı. Murat Boz’un söz konusu bu evliliğe sıcak bakmamasından dolayı çiftin tekrardan ayrılmış oldukları ileri sürüldü. Öte yandan Murat Boz’un yakınında yer alan dostlarına; ”Çok yorulduk, olmayacağını da zaten ikimiz de biliyorduk” ifadelerine yer verdiği de iddiaların arasında yer alıyor.