Ardımızda bırakmış olduğumuz günler içerisinde reklam filminde rol almış olduğu dünya çapındaki ünlü mankenlerden Sara Sampaio’yla ismi ihanetle ilgili söylemlere karışmış olan Kıvanç Tatlıtuğ, hakkında çıkmaya başlayan bu haberleri çok sert bir dille yalanlamış ve sorumlu olanlara karşı da dava açacak olduğunu ifade etmişti. Tatlıtuğ, bunların sonrasında ise eşi Başak Dizer ile birlikte çok romantik bir Londra tatiline çıkmış idi.

Aşklarından dolayı herkesi imrendirmeyi başaran ünlü çift aradından Kıvanç Tatlıtuğ, eşi olan Başak Dizer’e ayaklarını yerden kesebilecek türde bir hediye almış durumda. Tatlıtuğ, eşinin bir müddettir kullanmakta olduğu arabasını yeniledi ve daha öncesinde sipariş vermiş olduğu 0 kilometre lüks durumdaki Land Rover Discovery markasına sahip cipi, Dizer’e hediye olarak verdi. Akşam tarafından yapılmış olan habere bakılırsa Tatlıtuğ, eşine hediye etmiş bulunduğu bu araçla ilgili olarak 900.000 Türk Lirası tutarında bir ödeme gerçekleştirdi.

Dizer ise, eşinin yapmış olduğu bu jestinden sonra bayağı bir mutlu olmuş durumdayken ünlü çift yeni arabalarıyla beraber İstanbul gecelerine açılmış oldu. Arabalara karşı duyulmuş olan düşkünlüğüyle bilinmekte olan yakışıklı oyunculardan Kıvanç Tatlıtuğ’un galerisi içinde kendine ait Range Rover marka ile birlikte Ferrari 348 markalı ve Ford Raptor markalı lüks arabaları yer alıyor.