2014 senesi içerisinde çok görkemli bir düğün ile evlenen Serdar Ortaç ve Chloe Loughnan ortalama olarak iki ay öncesinde anlaşmalı bir şekilde 5 senelik evliliklerine son noktayı koymuştu.

Geçmiş olduğumuz günler içerisinde eski Survivor yarışmacılarından biri olan Yiğit Marcus ile aşk yaşamakta olduğu ileri sürülen Chloe’nin bu defa ise ismi popçulardan Emre Kaya’yla anılmaya başlamış durumda. Kaya, aşkla ilgili çıkan söylentilere ise; ”Ben bir yengeci değilim” ifadelerine yer vererek son noktayı koymuş oldu.

Kanal D ekranlarında yayınlanmakta olan 2. Sayfa isimli programda gündeme gelmiş olan iddiaya bakılır ise, popçulardan Emre Kaya’nın Chloe Loughnan’ın peşinde koştuğu dedikoduları boşanmış olduğu eş Serdar Ortaç’ın kulağına gidiyor. Serdar Ortaç’ın aşkla alakalı iddiaların doğru olup olmadığını araştırmaya başlaması da genç ve başarılı popçunun kulağına gidiyor.

Chloe Loughnan ile aralarında aşk yaşanmaya başladığı iddia edilen Emre Kaya, 2. Sayfa isimli program aracılığı ile iddialarla ilgili olarak bir açıklama gerçekleştirmiş oldu. Kaya açıklamasında; ”Benim kulağıma gelmiş olan söylentiler beni fazlasıyla rahatsız etmiş oldu, öte yandan Chloe da bekar bir kadındır artık, ve ayrıca bende bekar bir erkeğim, bizim görüşmüş olmamız ya da bir araya gelmiş olmamızdan daha doğal bir şey de yok ancak o türde bir şey olmadı zaten, ben de bir yengeci değilim.” ifadelerine yer vererek duruma tepki göstermiş oldu.