Türk müziğindeki usta isimler arasında yer alan Diva lakabına sahip Bülent Ersoy, geçmiş olduğumuz akşam üzeri Şişli ilçesinde yer alan bir mekan içerisinde sahneye çıktı. Kendisini dinlemek için gelmiş olanlarla şarkı arasında sohbet etmiş bulunan Diva, geçmiş olduğumuz hafta fazla hastalanmış olduğunu anlattı. Ersoy’un elinde yer alan morluklar da herkesi çok fazla korkutmuş oldu.

Bir mekan içerisinde sahneye çıkan Bülent Ersoy, beyaz renge sahip olan kabarık kıyafetinin yanı sıra özel saç aksesuarıyla konser vermiş oldu. Geçmiş olduğumuz hafta içerisinde fazla hastalandığını açık bir şekilde ifade eden Ersoy, dudaklarında uçuk çıkmış olduğunu ve sonrasında ise şiştiğini ifade etti. Kıyafetiyle alakalı olarakta bir konuşma gerçekleştiren Diva; ”Kıyafetimi sizler de beğendiniz mi, olmuş mu? Nazarları değdi bana. Kıyafetim ile birlikte makyajıma ve de takılarıma… Geçmiş olduğumuz hafta içerisinde de hastalandım, dudağım adeta patladı. Uçuklar çıktı. Dudaklarım sanki çok az küçükmüş gibi, şimdi çok daha fazla büyüdü” ifadelerine yer vererek espirili bir biçimde veryansın etmiş oldu.

Gösterişli durumdaki yüzükleri sayesinde gözleri kamaştırmış olan Bülent Ersoy’un elinde yer alan morluklar da izleyen herkesi çok fazla korkutmuş oldu. Diva’nın elinde yer alan morlukların sebebi de halen bilinmezliğini koruyor.