”Anlayacaksın” isimli yeni şarkısını çıkartmış olan ünlü şarkıcılardan Ebru Polat, cesur durumdaki paylaşımlarının arasına yeni bir tanesini daha ilave etti. Reynmen’e ait olan Ela adlı şarkı çalarken yapmış olduğu danstan dolayı gündeme gelmiş bulunan Polat bu defa ise Ezhel’e ait olan şarkı eşliğinde dans etmiş oldu.

Sosyal medya hesaplarını çok aktif bir şekilde kullanmaya devam eden şarkıcılardan Ebru Polat, geçtiğimiz akşam paylaşım yaptığı dans videosu ile birlikte herkesin ağızlarını açık bırakmış oldu. Altın rengine sahip olan tamamen parlak mini bir elbise giymiş olan Ebru Polat; ”Bensiz olmaz” ifadelerine yer vererek Murda ile Ezhel’in çıkartmış oldukları Aya adlı şarkıda dans etti. Polat, kalça hareketleri ile birlikte izleyen herkesi de şaşkına çevirmiş oldu.

Ardımızda bırakmış olduğumuz Temmuz ayı içerisinde sosyal medya fenomenlerinden biri olan Reynmen’e ait Ela adlı şarkıda dans etmiş bulunan Polat, bu yeni dans videosunu ise yalnızca Instagram hesabında yer alan hikaye bölümünden paylaştı. Takipçilerinin söz konusu bu dans videosunu ana sayfa üzerinde paylaşma konusundaki ısrarda bulunmasının sonrasında paylaşım gerçekleştiren Polat açıklamasında; ”Hiç bir şekilde ısrar etmeyin bu videoyu hiç bir şekilde ana sayfaya koymayacağım. Uğraşamam valla hiç bir kimseyle her bir tarafta kendimi görmeyi istememekteyim şu an. Kendi sevenlerim bunu görse yeter.,” ifadelerine yer verdi.