Denizli ilinde yer alan Denetimli Serbestlik Müdürlüğü ekibi ile birlikte yükümlü olanlar tarafından ”Geleceğe nefes ol” isimli çok yoğun bir katılım gerçekleştiği kampanya kapsamında 500 tane fidan dağıtımı yapıldı

Denizli ili içerisinde Denetimli Serbestlik Müdürlüğü yönetimi tarafından Denizli Adliyesi’nin bahçe kısmında ”Daha yeşil bir Türkiye için 11 milyon tane fidan toprağa” ismine sahip bir etkinlik dahilinde fidan dağıtımları gerçekleştirildi. Söz konusu bu etkinlik esnasında denetimli serbestlik yükümlüsü olanlar tarafından 500 tane fidan dağıtım işlemi gerçekleştirilmiş oldu.

Denizli ilinde yer alan Denetimli Serbestlik Müdürlüğü, Türkiye’nin tamamında gerçekleştirilmiş olan 11 Kasım 2019 tarihinde saatler 11:11’i gösterirken ”Geleceğe Nefes Ol” isimli kampanyanın dahilinde Denetimli Serbestlik Müdürlüğü yönetimi tarafından Denizli Adliyesi’nin bahçe kısmında denetimli serbestlikten yükümlü olan vatandaşlar için fidan dağıtımı gerçekleştirdi. Denetimli Serbestlik Müdürlüğünde görevli olanların yanı sıra burda yer alan personelleri tarafından toplam olarak 500 tane fidan dağıtım işlemi gerçekleştirilmiş oldu. Görevliler ile birlikte yükümlülerin fidan dağıtım işlemleri de ortalama olarak üç saat kadar devam etti.

Adliyenin hemen ön tarafında personeller ile birlikte hükümlü olanların bedava bir şekilde dağıtmış olduğu fidanlar vatandaşlar tarafından da çok yoğun bir ilgi görmüş oldu.