Kerimcan Durmaz’a ait olan Instagram hesabı üzerinden, seyahat gerçekleştirdiği uçağın tuvalet kısmında müstehcen görüntülerini paylaşmış olması çok büyük bir tepki çekmiş idi. Söz konusu bu görüntüler sebebiyle yakın dostlarından Demet Akalın’la da küsmüş durumda olan Kerimcan Durmaz, dün gerçekleştirdiği bir paylaşım içinde Akalın’a kıyafetleri sebebiyle bir göndermede bulundu. Durmaz’a Demet Akalın’dan ise tepki hiç bir şekilde gecikmedi.

Tuvalette içerisindeki müstehcen görüntülerinden hemen sonrasında yurt dışında üniversite okumak amacıyla giden eski dönemlerdeki gibi Instagram hesabı üzerinden paylaşım gerçekleştirmeyen Kerimcan Durmaz, ”Bu kadar yeter” ifadelerine yer vererek sosyal medyaya geri dönül yaptı. Fazlasıyla hızlı bir geri dönüş gerçekleştiren Durmaz, ilk önce bir dönem yiyip içtikleri ayrı gitmemiş olan şarkıcılardan Demet Akalın’a bir göndermede bulundu. Dünya çapındaki ünlü markaların eşofmanlarını giymiş olan Demet Akalın’ın 2018 senesindeki albüm kapağının çekimleri esnasında giymiş olduğu 35.000 Türk Lirası tutarına sahip kırmızı eşofmanın fotoğrafını paylaşmış olan Kerimcan notuna da; ”Öğğ! Bunu giymiş olan da ne bileyim yani!” ifadelerine yer verdi.

Paylaşımı ile birlikte kısa zamanda gündem olmayı başaran Kerimcan Durmaz’a Demet Akalın’dan da sert bir tepki hiç bir şekilde gecikmedi. Akalın, klibi içerisinde oynamış olduğu rapçi Ben Fero tarafından paylaşılan ‘Arkadaş’ isimli şarkının tanıtımını ”Çok fazla açılma yavaş.. G.t olana yok dost ya da arkadaş.” şeklindeki bir not ile paylaştı.