Denizli ilinde yer alan Forum Çamlık Alışveriş Merkezi ara tatilin gelmesiyle beraber çocukların hem el becerilerini geliştirebilecek oldukları hem ise kendilerinin okulda kullanabilecek oldukları gereçlerini kendilerinin yapabilecek olduğu sanat atölyeleri düzenlemeye başlıyor. 16 – 22 Kasım tarihleri arasında zemin kat kısmında saatler 13:00 – 18:00 arasında gerçekleşeceği açıklanan bu atölyenin dahilinde bez çanta ile birlikte kalemlik boyamasının yanı sıra kalem süslemeleri ile birlikte kitap ayracının yapılması ve de meyve defter yapılmasıyla beraber eşleştirme hafıza oyununa katılım sağlama fırsatı da sunuluyor olacak.

Öte yandan Forum Çamlık Çocuk Kulübü içerisinde gerçekleştirileceği açıklanan çok eğlenceli atölye ile birlikte tiyatro oyunları da ufak ziyaretçilerini beklemeye başlayacak. 16 – 17 Kasım tarihleri içerisinde saatler 15:00 ila 17:00 arasında ”Bir Baskı Beş Desen – Ortaya çıkan seni arar” ile birlikte ”Pinokyo – Bana birden ona kadar say dedi” ve de ”Gölgeler – Gölgeleri ebeleyin” isimli atölye çalışmaları sayesinde yemek katında yer alan Eğlenceler Şatosu içerisinde ufak ziyaretçileriyle buluşmuş olacak.

23 ila 24 Kasım tarihlerinde ise , saatler 15:00 ila 17:00 arasında bedava gerçekleştirileceği açıklanan ”Açılıp Kapanmayan Çanta” isimli tiyatro oyunlarına katılım sağlama konusunda isteği bulunan 3 yaş ve üstündeki bütün çocukların yanında atölye çalışmalarına katılım sağlayacak 4 ila 10 yaş arasında yer alan büyün çocuklar, Forum Çamlık Danışma birimi içerisine kayıt yaptırmış olacak.