Cem Yılmaz ile birlikte Defne Samyeli’nin ilişkisini sona erdirdiği iddiaları dolanan Serenay Sarıkaya, geçtiğimiz gün Etiler’de objektiflere yakalandı. Muhabirleri bir anda karşısında gördüğünden dolayı panik olmuş durumdaki Serenay, Cem Yılmaz ile alakalı soruları duyduktan sonra nereye gidecek olduğunu dahi karıştırdı.

Ortalama olarak 1.5 seneden beri dolu dizgin bir şekilde aşk yaşamaya devam eden Cem Yılmaz ile Defne Samyeli çifti, sadece 2 hafta öncesinde ayrılma konusunda bir karar aldı. Çiftin ayrılmalarına da güzel oyunculardan biri olan Serenay ve Cem Yılmaz’ın yakınlaşmalarının neden olduğu söylentileri dolanmaya başladı.

Bir müddettir Cem Yılmaz ile aşk yaşamakta olduğu konuşmaları yer alan Sarıkaya, geçtiğimiz Etiler’de muhabirleri karşısında gördüğünde ne yapacak olduğunu da bir türlü bilemedi. Muhabirler tarafından Cem Yılmaz ile ilgili sorulan sorulardan sonra panik olmuş durumdaki oyuncu, yanlışlıkla bir tane erkek kuaförünün önüne kadar gelmiş oldu.

TV100 ekranları üzerinde karşımıza çıkan Magazin Hattı isimli program tarafından yapılan habere bakılırsa: Muhabirlerin ısrarlı bir şekilde sormuş olduğu soruları yanıtsız bırakıp aşk iddialarıyla alakalı hiç bir şekilde konuşmamış olan Sarıkaya, hızlı bir şekilde arabasına bindi. Sarıkaya bu defa ise lüks arabasıyla ters bir yöne giriş yaptı. Serenay’ın Cem Yılmaz ile çıkmış olan aşk iddialarını yalanlamasının yerine cevapsız bırakmış olması da kafaları karıştırmış durumda.