En son Erkenci Kuş isimli popüler dizi içerisinde rol almış bulunan yakışıklı oyunculardan Can Yaman, geçmiş olduğumuz gün eğlenmek amacıyla Ortaköy ilçesinde yer alan bir tane mekana gitti. Hayranlarının çok yoğun bir ilgisi ile karşı karşıya kalan Yaman’ın kadın hayranlarından bir tanesi, gecede adeta bir olay çıkartmış oldu.

Takvim Gazetesi tarafından yapılmış olan habere bakılırsa: Her bir fırsatta yanına gelmiş olan hayranlarını kırmamış bulunan Can Yaman, bu defa da hayranlarıyla fotoğraf çektirmiş oldu. Fakat Yaman’ın hayranlarından biri olduğu açıklanan kadın, almış olduğu alkolün de etkisi ile birlikte gece esnasında adeta bir taşkınlık çıkartmış oldu. Oyuncuyu öpme konusunda isteği olan bu kadın hayran, almış olduğu olumsuz cevabın ardından olay çıkartarak kendisini denize atmış oldu. Güvenlikler ile birlikte Can Yaman’ın yardımlarıyla denizden çıkartılmış olan bu hayran, taksiye bindirildi ve evine yollandı.

Bir tane dergiye vermiş olduğu röportaj esnasında hayalinde yer alan kadını açık bir şekilde ifade ederken Can Yaman, erkek gibi konuşmakta olan kadınların yanında şefkatli bir durumdaki, güler yüzlü ve de esprili kadınlardan hoşlanmakta olduğunu belirtti.