Denizli ilinde yer alan Çameli ilçesi içerisinde gerçekleşen trafik kazası esnasında minibüsle ticari kamyonetin çarpışmasından dolayı gerçekleşen kazada 4 kişinin yaralandığı açıklandı.

Söz konusu bu kaza, Çameli – Acıpayam karayolunun üstünde Belevi Mahallesi içerisinde gerçekleşti. Denizli yönüne doğru seyir halinde bulunan Sedat Ç. idaresinde bulunan 09 PS 869 plakasına sahip minibüs karşı yönden geldiği bilgisine ulaşılan 15 HA 468 plakasına sahip ticari kamyonetle kafa kafaya bir şekilde çarpışmış oldu. Aynı yolu kullanmakta olan öteki şoförlerin ihbarda bulunmasının sonrasında olayın gerçekleştiği yere sağlık ekiplerinin yanı sıra itfaiye ekipleri ve jandarma ekipleri yönlendirildi. Olayın gerçekleştiği yere intikal eden itfaiye ekipleri minibüsün içinde sıkıştığı açıklanan şoförü çıkartıp hızlı bir şekilde sağlık ekiplerine teslim etmiş oldu. Söz konusu bu kaza esnasında Sedat Ç. ile birlikte Vedat Ç. ve ayrıca ticari kamyonet içerisinde yer alan Seyhan A. ile birlikte Kader A. yaralanmış oldu. Sağlık personellerinin gerçekleştirdiği ilk müdahelelerin hemen sonrasında 4 kişi yaralı bir şekilde hastaneye kaldırılmış oldu.

Araçlar üzerinde maddi bir hasar gerçekleşmişken, minibüs içinde herhangi bir yolcunun yer almaması da başka bir yaralanma yaşanmasını önledi. Jandarma ekiplerinin de söz konusu bu kazayla alakalı olarak soruşturma başlatmış olduğu ifade edildi.