Denizli ilinde yer alan Çal ilçesi içerisinde direksiyon kontrolünün kaybolduğu açıklanan araç takla atmaya başladı. Söz konusu bu arabanın takla atmış olmasıyla beraber yola fırlamış olan genç şoför ise, yaşamını yitirdi.

Söz konusu bu kaza, Çal ilçesinde yer alan Denizler Mahallesi içerisinde gerçekleşti. Elde edilmiş olan bilgiye bakılır ise kent merkezi yönünden ilçe merkezi yönünde seyir durumunda bulunan Hasan İlhami Orman (23) idaresinde olan 20 ANH 06 plakasına sahip otomobil, şoförünün direksiyon kontrolünü yitirmesi sonrasında yoldan çıktı ve takla atmaya başladı. İhbarda bulunulmasının hemen sonrasında olayın yaşanmış olduğu yere intikal eden sağlık personelleri, otomobilinden fırladığı açıklanan genç şoförünün yaşamını yitirmiş olduğunu ifade etti.

Diğer taraftan ise genç yaştaki şoförün emniyet kemerinin takılı bir durumda bulunmadığı ve viraja da çok hızlı biçimde girmiş olduğu ileri sürüldü.

Olayın yaşandığı yere gelmiş olan jandarma personelleri de söz konusu bu kazayla alakalı olarak inceleme başlatmış bir durumda.