FOX TV ekranlarında karşımıza çıkan ”Çağla ile Yeni Bir Gün” isimli programın sunuculuğunu üstlenen Çağla Şıkel’in, bütün vücudunu kaplamış olan bir tane enfeksiyon dolabıyla günlerden beri hastane içerisinde tedavi görmekte olduğuna yönelik haberler ardımızda bıraktığımız hafta içinde magazin medyası üzerinde çok büyük bir yankı uyandırmış idi. Çok şiddetli bir karın ağrısından dolayı hastaneye gitmiş olduğu bilgisine ulaşılan Çağla Şıkel’in söz konusu bu hastalığını çocuklarından dahi gizlemiş olduğu, ablası Berna Şıkel’in ise kendine hastanede refakat etmiş olduğu bilgisine ulaşılmıştı. Meydana gelen bu olayın hemen sonrasında ise güzel durumdaki başarılı mankenin sağlığıyla alakalı çok daha yeni bir gelişme yaşanmış oldu.

1 haftadan beri hastane içerisinde tedavi görmekte bulunan Çağla Şıkel’in Nişantaşı semtinde yer alan hastaneden taburcu olduğu bilgisine ulaşıldı. Şıkel’in doktor kontrolüyle evi içerisinde tedavisi devam ediyor.

Şikel öte yandan sosyal medya hesabı üzerinden taburcu olduktan hemen sonrasında; ”Az da olsa yüzü gülmekte gibi.. Hiç bir şekilde bıkmadan ve usanmadan hissettirmiş olduğunuz sevginiz ile birlikte güzel dilekleriniz ve de dualarınız için teşekkür ediyorum. Hem de çok fazla” şeklinde bir not yazarak yeni bir tane fotoğraf paylaşımı gerçekleştirdi. Çağla Şıkel’in bu söz konusu paylaşımının altına ise kısa zamanda binlerce sayıdaki beğeni ile birlikte yorum gelmiş oldu.