Fazlasıyla ani bir rahatsızlık geçirdiği açıklanan ve sağlık ile alakalı problemlerini gizlediği bildirilen Çağla Şıkel, hastaneye kaldırılmış bir durumda.

TV100 Magazin Servisi tarafından yapılmış olan bir habere bakılırsa; özel bir tane televizyon kanalı içerisinde ”Çağla İle Yeni Bir Gün” isimli programı sunmaya devam eden Çağla Şıkel’in 1 haftalık rapor almış bulunduğu ortaya çıkmış durumda. Canlı yayına çıkamamış olan ünlü sunucunun sağlık problemlerinden dolayı hızlı bir şekilde Nişantaşı’nda yer alan bir tane hastaneye yatmış olduğu bilgisine ulaşıldı. Çok şiddetli bir karın ağrısından dolayı hastaneye gitmiş olduğu bilgisine ulaşılan Şıkel’in tedavisinin ise devam ettiği ifade edildi.

Çağla Şıkel’in ablası olarak tanınan Berna Şıkel, kardeşinin sağlık durumuyla ilgili olarak bilgiler aktardı. Şıkel açıklamasında; ”geçmiş olduğumuz cumartesi günü çok ağır bir enfeksiyondan dolayı apar topar hastaneye gitmiş olduk. Enfeksiyon kapmış ve bu enfeksiyon ise vücudunu kaplamış bir durumdaydı. Bundan dolayı da çok ağır bir antibiyotik tedavisi görmeye başladı. Kanı içerisinde mikrop oranı fazlasıyla yüksek çıktığından dolayı da yatarak tedavisi sürüyor” ifadelerine yer verdi.