Ardımızda bırakmış olduğumuz hafta vücudunda yer alan enfeksiyon sebebiyle hastaneye kaldırıldığı açıklanan Çağla Şıkel, doktorundan sadece iki saatlik bir izin alıp canlı yayına çıkmış oldu. Program esnasında hastane içerisinde kendisine bakmış olan ailesine de teşekkürlerini ileten Şıkel, çok duygusal anlar yaşamış oldu.

Ünlü durumdaki manken ve aynı zamanda sunuculardan Çağla Şıkel, geçmiş olduğumuz hafta içerisinde vücudunda yer alan enfeksiyon sebebiyle hastaneye kaldırılmıştı. 1 hafta boyunca hastane içerisinde yatmış olan Şıkel, bugün içinde doktorundan izin alıp iki saatlik süren canlı yayına çıkmış oldu ve kendisine bakmış olan ailesine de teşekkürlerini iletti.

Günler geçtikten sonra FOX TV kanalında karşımıza çıkan ”Çağla İle Yeni Bir Gün” isimli programı sunmak amacıyla çıkmış olan Çağla Şıkel açıklamasında; ”Yayınla ilgili olarak doktorumdan sadece 2 saat bir izin alarak geldim, tedaviyle ilgili süreç sürüyor.” ifadelerine yer vererek annesiyle birlikte kardeşine de teşekkürlerini iletti. Canlı yayın esnasında duygusal anlar yaşamış olan Şıkel, burda gözyaşlarına da hiç bir şekilde hakim olamadı.

1 hafta boyunca hastane içerisinde yattıktan hemen sonrasında taburcu olduğu açıklanan Çağla Şıkel, sosyal medya hesabı üzerinden fotoğrafını paylaşıp; ”Birazda olsa yüzü gülüyor gibi… Bıkmadan ve usanmadan hissettirmiş olduğunuz sevginize, güzel dilekleriniz ile birlikte dualarınıza da teşekkür ediyorum. Hem de çok fazla” ifadelerine yer vermişti..