Ünlü sanatçılardan Berkay’ın evlenmiş olduğu eşi Özlem Ada Şahin, Cadılar Bayramı etkinliklerine kızı Arya’yla beraber katıldı. Arya’nın giymiş olduğu kıyafetini de etkinliğe özel olarak seçmiş olan Şahin kızıyla beraber etkinlik esnasında çektirmiş olduğu fotoğrafı da sosyal medya hesabı üzerinden paylaştı.

Özlem Ada Şahin kızıyla paylaşmış olduğu bu pozu sebebiyle takipçileri tarafından adeta bir linç edilmiş durumda. Şahin bu paylaşımının altında ”Çok dinlilik” benzerindeki çok ağır ithamlara kadar ulaşan yorumları gördükten sonra hiç bir şekilde dayanamadı. Takipçilerinden bir tanesi Şahin’in bu gönderisinin altına; ”Çok dinli olmakta fazlasıyla zor! Ne bileyim Muharrem ayı içerisinde aşure yaptıktan sonra cadılar bayramı içerisinde kostüm partisine katılmış olmakta çok tuhaf hani” şeklinde bir yorum yaptı.

Ünlü durumdaki isim bu yorumu gördükten sonra hiç bir şekilde dayanamadı ve hemen sonrasında da şu yanıtı vermiş oldu;

”İstediğim herşeyi de yaparım. Muharrem ayı geldiğinde aşuremi de yapabilirim, Ramazan geldiği zaman orucumu da tutabilirim, yılbaşı kutlamasını da yaparım. Saygı artık lütfen. Herkes sadece kendisinden sorumlu. Öte yandan Türkiye’nin tamamında artık okullar içerisinde Helloween partileri yapılmaya başladı sırf çocuklar eğlenebilsinler diye. Abartmamak gerekiyor. Benim gözümde bu durumun dinle herhangi bir ilgisi bulunmuyor alt tarafı yalnızca çok ufak bir eğlence o da Arya eğlenebilsin diye.”