Beğenilmekte olan şarkılarının yanı sıra harika yorumu ile birlikte müzik dünyasında parmakla gösterilmekte bulunan isimleri arasında yer alan Sibel Can, son dönemler içerisinde sosyal medya üzerinde yaptığı paylaşımlarla öne çıkmaya başladı. Instagram hesabı üzerinden bornozluyken çekilen pozlarının paylaşımı yapılan güzel sanatçı takipçilerinden de çok büyük bir beğeni toplamış oldu.

Sosyal medya üzerinde yapmış olduğu paylaşımlarına her geçmiş olduğumuz gün daha da gençleşmiş olduğu şeklinde yorumlar yazılan Sibel Can, bu defa ise takipçilerinin karşısına bornozluyken fotoğraflanmış bir biçimde çıktı. Hayranlarının güzelliğinin yanı sıra zarafetine de yorum yaşmış olduğu 49 yaşında bulunan ünlü sanatçı harika görüntüsü ile beraber adeta senelere meydan okumakta. O kadar ki yaz ayları içerisinde 24 yaşında bulunan kızı Melisa’yla fotoğrafını paylaşmış bulunan Sibel Can ile ilgili olarak ‘Abla kardeş gibi gözükmekteler” şeklinde yorumlar yazılmıştı.

Geçmiş olduğumuz ay içerisinde Kıbrıs’ta sahneye çıkmış bulunan Sibel Can burdaki konuşmasında; ”Maalesefki gösterişin yanı sıra torpil ile birlikte kibir ve de egonun kol gezmeye başladığı bu çağ üzerinde; bir duruş ile birlikte bakış ve sadelik ne kadar da değerli. Sadeliğin ise mutlulukla dost olduğunu görmüş olacaksınız. Bu ise; günlük yaşamımın yanı sıra kıyafetlerim ile birlikte işime ve de sesime yansımakta.” ifadelerine yer vermişti.