Güzel ve başarılı sunuculardan biri olan Burcu Esmersoy, geçmiş olduğumuz yıl hayatını birleştirdiği Berk Suyabatmaz’la ardımızda bıraktığımız Eylül ayı içerisinde tek bir celsede boşanmıştı. Çapkınlıklarından dolayı sık bir şekilde isminden söz ettirmeye devam eden Berk Suyabatmaz, 2013 senesinde bir aşk yaşamış olduğu Berrak Tüzünataç’la objektiflere yakalandı.

15 aylık bir süre zarfında Burcu Esmersoy’la evli bir durumda kalmış olan Suyabatmaz, boşanmanın ardından kısa bir zaman geçtikten sonra eski hayatına geri dönmüş bir durumda. Suyabatmaz, geçmiş olduğumuz akşam üzeri Bomonti içerisinde başarılı durumdaki oyunculardan Berrak Tüzünataç’la kahve içtiği esnada objektiflere yakalandı. Gazetecileri fark ettikten hemen sonra koşar adımlar ile mekanın iç bölümüne doğru geçmiş olan ikili kısa bir zamandan sonra ise, mekandan ayrı bir şekilde çıkış yaptı.

Gazeteciler tarafından sorulan; ”Berrak Hanım merhaba hayırlı olsun. Berk Bey’le yeni bir aşka yelken mi açtınız” şeklindeki soruya, Tüzünataç hızlı bir şekilde; ”Yok öyle bir şey, Berk benim fazlasıyla eski bir arkadaşım. Buraya çok yakındım. Onu gördüm ve beraber kahve içtik” ifadelerine yer vererek kaçamak yanıtlar verdi. Oyuncudan hemen sonrasında mekandan çıkmış olan Suyabatmaz da aşkla alakalı sorulara yanıt vermedi.